KAMIQ

Коли ви знаєте, що вам підходить

ФАКТИ ŠKODA KAMIQ

Рухайтесь з легкістю

KAMIQ - це міський кросовер, який поєднує в собі переваги позашляховика з відмінним дизайном ŠKODA, з динамічними формами і гострими краями. Ідеально підходить для тих, хто створює власні тренди, а не женеться за ними.

 

Впевнений в собі

Сила і мужність завжди приходять зсередини. Так само і з KAMIQ, де м'яко змішані емоційно заряджений дизайн інтер'єру та екстер'єру. Ергономіка привабливого інтер'єру залишається бездоганною, а пасажири оточені матеріалами вищої якості.

Виживання в міських умовах

Виживати щодня в місті і його околицях може бути досить складним завданням. Щоб подолати це, KAMIQ оснащений нашим найкращим обладнанням для міських джунглів, тому ви можете легко впоратися з усім.

Зона безпеки

Як і в будь-якій ŠKODA, безпека стоїть на першому місці в KAMIQ, тому він поставляється з дев'ятьма подушками безпеки, включаючи подушку безпеки для колін, а також з набором передових систем допомоги, таких як Side Assist і Passenger Protection*. Максимальний 5-зірковий рейтинг підкреслює максимальний рівень безпеки ŠKODA KAMIQ. *можливість замовлення необхідно уточнювати сертифікованих дилерів ŠKODA.

Усі рішення на відстані витягнутої руки

Оригінальні рішення Simply Clever є особливою рисою ŠKODA. Це розумні рішення, які полегшують ваше життя кожен день, і вони всюди, куди б ви не подивилися в KAMIQ. 

Спортивне водіння натисканням однієї кнопки

Оскільки ŠKODA KAMIQ побудований на новітній модульної платформі, MQB, автомобіль може бути оснащений передовими технологіями. Ті, хто зацікавлений в більш динамічному водінні, наприклад, оцінять Sport Chassis Control* і систему регульованих амортизаторів. * можливість замовлення необхідно уточнювати сертифікованих дилерів ŠKODA.

Симбіоз інновацій та стилю

Широкий асортимент від 16-ти до 18-ти дюймових легкосплавних дисків доповнюється інноваційними дисками Aero, які оптимізовані для мінімального опору.

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Асистенти безпеки

Інноваційні системи для безпеки Вашої подорожі.

Асистенти комфорту

Пересувайтеся з комфортом у будь-яких дорожніх умовах.

Легка парковка

Ще ніколи паркування не було таким легким. Просто натисніть потрібну кнопку.

Безпека

Жорсткий корпус KAMIQ може бути обладнаний до 9 подушок безпеки

Дізнайтесь більше про асистенти допомоги водію.

Доступні комплектації

 

ВСЕ ЦЕ І БАГАТО ІНШОГО

 

Тримач талона на боковій стійці


 

Тримачі для аварійних жилетів в усіх дверях

 

Інтегрована лійка в бачку омивача переднього скла

 

Скребок для льоду з вимірювачем глибини протектора шин

 

Регульований підлокітник

 

Підлокітник з двома тримачами для пляшок

 

Розкладні столики

 

Тримач для чашки з функцією EASY OPEN

 

Jumbo Box

  

Відділення для окулярів

 

Тримачі для 1,5 л. пляшки в передніх дверях

  

Тримачі для 0,5 л. пляшки в задніх дверях

 

Змінювана підлога багажника

 

Двосторонній килимок в багажному відділенні

 

Набір сіток в багажнику

 

Гачки в багажнику

ПОЇХАЛИ!

Розслабтесь. KAMIQ проїде в вузьких місцях без шкоди для місткості салону або багажного відділення.

  

  

Функції безпеки

ŠKODA KAMIQ виступає за безкомпромісну безпеку. Наступні функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

- Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.

- На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, обмежувач швидкості дозволяє водію їхати з будь-якою швидкістю, яка тільки не повинна перевищувати задане значення.

- ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

- Пристрій блокування диференціала XDS + забезпечує водію нейтральну поведінку автомобіля при різких поворотах, і гарантує їх динамічне проходження. Керуючі електронні пристрої по суті моделюють присутність диференціала, що самоблокується для поліпшення зчеплення з дорогою і динамічності на поворотах. В результаті цього, автомобіль проходить повороти ще чіткіше і легше, ніж раніше.

- EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.

- MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.

- Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допомагає водію в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це може призвести до значного скорочення допустимого гальмівного шляху.

- ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах.

- Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.

- Система Hill-Hold Control (у якості опції) допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимикання двигуна.

- Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Еко-технології

- Система Start-Stop. Ідея системи Start-Stop полягає у відключенні двигуна кожного разу, коли в його роботі немає ніякої потреби, особливо ця функція корисна при пересуванню містом, і допомагає значно зменшити витрату палива. Система Start-Stop автоматично активується після того, як запускається двигун і може бути відключена вручну в будь-який час.

- Рекуперація енергії гальмування. Що відбувається під час відновлення енергії? Кінетична енергія трансформується в корисну електроенергію, яка зберігається в акумуляторі або використовується в електричних системах. Під час гальмування двигуном генератор подає електроенергію до приладів і заряджає батарею. Цей процес економить паливо.

- Режим Еко (Driving Mode Select). Eкo режим водіння - режим для свідомих водіїв, для яких економічне водіння і турбота про навколишнє середовище стоїть на першому місці. Особливістю режиму водіння Еко є рух накатом в автомобілях з автоматичною коробкою передач DSG. Рух накатом використовується, коли ваша нога не знаходиться на педалі газу під час руху.

- Рекомендації до перемикання швидкостей. Правильний вибір передачі допоможе заощадити паливо і зробити водіння комфортнішим. Більш низькі оберти двигуна призводять до зниження витрати палива і сприяють тихій роботі двигуна. Символи в правому верхньому куті дисплея або підтверджують, що поточна передача обрана правильно, або ж рекомендують підвищити або знизити передачу.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТИ

  

БЕЗПЕКА БЕЗ КОМПРОМІСІВ

ŠKODA KAMIQ отримав максимальний рейтинг п'ять зірок за безпеку в краш-тестах Euro NCAP