KODIAQ

4,7 метровий SUV, з найбільшим багажником у своєму класі.

6 причин, чому новий ŠKODA KODIAQ

Потужний дизайн

Мова дизайну ŠKODA, що закріпилася в сегменті SUV, перегукується з багатофункціональністю автомобіля: надійністю, динамічністю і елегантністю.

Інтер'єр для всієї родини

Сім сидінь і найбільший багажник в своєму класі є найяскравішими елементами просторого інтер'єру. Природно, достатньо місця як спереду, так і на сидіннях другого ряду.

Сучасні підключення

Можливості підключень нового KODIAQ до безлічі мобільних пристроїв і додатків робить цей автомобіль першокласним. ŠKODA Connect - абсолютно нова функція підключення автомобілів ŠKODA.

Безкомпромісна безпека

ŠKODA KODIAQ пропонує ряд функцій безпеки і асистентів в позашляховику середнього розміру, які, як правило, є перевагою автомобілів високого класу. Вони будуть оберігати вас і вашу родину.

Комфорт, до якого швидко звикаєш

Ви так швидко звикнете до високоякісної звукоізоляції і комфорту підвіски, що Вам ніколи не захочеться задовольнятися чимось меншим.

Безмежний ентузіазм

Очікується, що великий позашляховик по праву стане транспортним засобом великих можливостей. Інтелектуальний повний привід, позашляховий режим, система допомоги на схилах і високий дорожній просвіт прокладають Вам шлях по будь-якому бездоріжжю.

ТЕХНОЛОГІЇ SIMPLY CLEVER

Легка парковка

Паркування ніколи не було простіше. Просто натисніть праву кнопку.

Світлодіодні фари

Краща система освітлення в новому ŠKODA KODIAQ.

Асистенти комфорту

Керуйте комфортно в гармонії з рухом.

Асистенти безпеки

Інноваційні системи безпеки для вашої подорожі.

Дізнайтесь більше про асистенти допомоги водію.

Доступні комплектації

 

ВСЕ ЦЕ І БАГАТО ІНШОГО

 

Електронний замок від дітей

 

Пакет для сну

 

Тримач для планшета

 

Jumbo Box


Віртуальна педаль


Висувний фаркоп

 

Захист на дверях

 

Парасолька


KESSY

 

Вентильовані передні сидіння

 

Панорамний люк

 

Обігрів лобового скла

 

Знімний світлодіодний ліхтарик


Елементи кріплення

 

Гачки в багажнику


Набір сіток

Всі на борт!

Так, поміститися зможуть всі семеро. Всі на борт!

 

 

Функції безпеки

Обмежувач швидкості

Як випливає з назви, ця функція обмежує максимальну швидкість автомобіля. Водії можуть встановлювати верхню межу швидкості в діапазоні від 30 до 210 км / год, не побоюючись перевищити швидкість. На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, обмежувач дозволяє водієві їхати з будь-якою швидкістю, яка тільки не повинна перевищувати задане значення. З міркувань безпеки ця функція тимчасово відключається в режимі kick-down (коли педаль акселератора натиснута до упору).

Інші функції безпеки

Новий ŠKODA KODIAQ виступає за безкомпромісну безпеку. Крім систем безпеки, зазначених вище, KODIAQ може бути оснащений наступними функціями (доступні в стандартному або додатковому устаткуванні):

  • ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі. › Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допомагає водієві в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це може привести до значного скорочення допустимого гальмівного шляху.
  • MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.
  • ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах.
  • EDL допомагає при прискоренні або русі в гору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.
  • Пристрій блокування диференціала XDS+ забезпечує водієві нейтральну поведінку автомобіля при різких поворотах, і гарантує їх динамічний проходження. Керуючі електронні пристрої по суті моделюють присутність диференціала, що самоблокується для поліпшення зчеплення з дорогою і динамічності на поворотах. В результаті цього, автомобіль проходить повороти ще чіткіше і легко, ніж раніше.
  • Система контролю тиску в шинах тримає водія в курсі про тиск в шинах.
  • Встановлюється в якості додаткової опції система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система вмикається автоматично на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочування автомобіля назад або вимикання двигуна.
  • Миготливі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Завантажити прайс-листи

 

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

ŠKODA KODIAQ отримав максимальну оцінку 5 зірок на краш-тестах Euro NCAP.