NEW FABIA

Сучасний дизайн і технології, найбільше багажне відділення у своєму класі

3 причини, чому нова ŠKODA FABIA

Погляньте, вона зачаровує

Абсолютно нова FABIA підносить мову дизайну ŠKODA ще на один щабель вище. Доторкніться до переконливої впевненості. Наш новий дизайн допоможе кожному відкривати цікаві деталі автомобіля незалежно від того, під яким кутом ви на нього дивитесь. Ми пишаємося тим, що нова FABIA має найнижчий у своєму класі коефіцієнт лобового опору (від 0,28).

Вишуканість та простір в інтер'єрі

Витончений до найменших деталей і просторий у всіх відношеннях, це інтер’єр абсолютно нової FABIA. Комфорт пасажирів спереду та ззаду ідеально доповнюється широким вибором бездоганних Simply Clever рішень. Сьогодні той факт, що ŠKODA матиме найбільше багажне відділення у своєму класі, є практично аксіомою.

Передові технології

Найсучасніше обладнання для комфорту та безпеки подбає про Вас у будь-якій подорожі. Ви можете розраховувати на сучасні та безпечні технології, до 6 подушок безпеки, а також на системи допомоги при водінні та паркуванні. Двозонний кондиціонер, широкі можливості підключення, люк в якості опції та багато іншого доступні для вашого комфорту та зручності.

НАЙСУЧАСНІШІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Легка парковка

Паркування ніколи не було простіше. Просто натисніть праву кнопку.

Світлодіодні фари

Краща система освітлення для кращої продуктивності та безпеки.

Система Travel Assist

Travel Assist бере на себе частковий контроль над авто, щоб полегшити вам керування.

Асистенти безпеки

Абсолютно нова FABIA зробить ваше повсякденне водіння максимально безпечним.

Дізнайтесь більше про асистенти допомоги водію.

Доступні комплектації

 

ВСЕ ЦЕ І БІЛЬШЕ

 

Відділення для парасолі

 

Тримач для аварійного жилета

 

Кишені для дрібних речей

 

Jumbo Box

 

KESSY

 

2 порти USB-C ззаду

 

Панорамний люк

 

Підлокітник з двома підстаканниками

 

Полиця для вернього одягу

 

Елементи кріплення

 

Гачки в багажнику

 

Набір сіток

ВСІ НА БОРТ!

Розслабтесь. FABIA поміститься в найтісніших місцях без шкоди для просторості салону або багажного відділення.

 

 

Функції безпеки

ŠKODA FABIA - це безпека без компромісів. Крім вже описаних систем безпеки, такі функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

 • Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.
 • На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, Speedlimiter дозволяє водію рухатися з будь-якою швидкістю, але не більше, ніж попередньо задане значення.
 • ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.
 • Збільшуючи гальмівний тиск, система гальмування HBA допомагає водіям в ситуаціях, коли необхідно екстрене гальмування. Це може привести до значного скорочення необхідного гальмівного шляху.
 • EBD автоматично оптимізує гальмівний тиск і загальний гальмівний баланс, запобігаючи надмірному гальмуванню задніх коліс.
 • MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.
 • ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах.
 • EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.
 • TSA працює, коли автомобіль обладнаний оригінальним буксирним пристроєм з власним блоком управління. Система працює за принципом гальмування одного або декількох коліс і одночасного зниження крутного моменту двигуна при необхідності. Система TSA реагує і допомагає стабілізувати автомобіль і причіп.
 • XDS+ допомагає водію під час крутих поворотів і забезпечує нейтральну поведінку автомобіля при динамічному повороті. Керуюча електроніка, по суті, імітує наявність диференціала, що самоблокується для поліпшення тяги і динаміки руху під час поворотів. В результаті автомобіль буде повертати впевненіше і природніше, ніж раніше.
 • Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.
 • Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Завантажити прайс-листи