SUPERB COMBI

Об’єм багажника 660 л. ідеально підходить для великої родини

Основні моменти про новий ŠKODA SUPERB COMBI

Характерний дизайн

Оновлена модель ŠKODA SUPERB COMBI продовжує знаковий, динамічний дизайн мови ŠKODA SUPERB. Чітка лінійність особливо добре виділяє довжину універсалу.

 

Місце для найважливішого

Великий внутрішній простір ŠKODA SUPERB COMBI - це окремий світ. Крім вишуканого комфорту для всієї родини передбачено багато простору, що забезпечує неперевершену практичність.

Максимальний комфорт для пасажирів

Пасажири на передніх та задніх сидіннях оцінять широкий вибір функціонального обладнання під час подорожей.

Безпека, яка надихає

Коли мова заходить про безпеку, ŠKODA SUPERB COMBI не йде на жодні компроміси. Багато інновацій, які були переглянуті в моделі, зосереджені на системах допомоги водію, які пропонують численні передові функціональні елементи.

Новий вимір розкоші

Майстерне виконання, найкращі матеріали та зручне обладнання – це те, що ми зазвичай уявляємо про автомобіль високого класу. SUPERB COMBI пропонує ще трохи більше: оригінальні рішення для вирішення всіх ваших повсякденних справ.

Стабільна продуктивність

Потужні двигуни, неймовірно швидкісна коробка передач DSG, повний привід і динамічне управління шасі. SUPERB COMBI - це топова модель ŠKODA, яка обладнана всім необхідним.

Оберіть собі до смаку

Серед дисків моделі SUPERB COMBI різноманітного дизайну, Ви обов'язково знайдете ті, що припадуть вам до смаку. Широкий вибір легкосплавних дисків діаметром 16 і 19 дюймів також доповнюється інноваційним Aero дизайном.

ТЕХНОЛОГІЇ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

Адаптивне освітлення

Кращі системи освітлення для того, щоб «бачити і бути побаченим».

Асистенти комфорту

Пересувайтеся з комфортом при будь-яких дорожніх умовах.

Асистенти безпеки

Першокласні Асистенти допомоги для Ваших безпечних подорожей.

Легка парковка

Паркуйтесь легко. Запаркуйтеся одним натисканням кнопки навіть в вузьке паркувальне місце.

Дізнайтесь більше про асистенти допомоги водію.

Доступні комплектації

 

ВСЕ ЦЕ І БАГАТО ІНШОГО

 

Електронний замок від дітей

 

Відділення для окулярів

 

Тримач талону на боковій стійці

 

Тримач аварійного жилета

 

Jumbo Box

 

Бардачок з охолодженням

 

Тримачі для 1.5 літрової пляшки в передніх дверях

 

Тримачі для 1.5 літрової пляшки в задніх дверях

 

Акустична система CANTON

 

2 USB роз’єми спереду

 

2 USB роз’єми та розетка 230 V ззаду

 

Цифрове покращення голосу

 

Світлодіодний ліхтарик, що знімається

 

Змінна підлога багажника

 

Гнучкий органайзер

 

Полиця для одягу

Всі на борт!

Розслабтесь. Місця вистачить для кожного.

 

 

Функції безпеки

ŠKODA SUPERB COMBI виступає за безкомпромісну безпеку. Додатково до перерахованих вище систем безпеки, ŠKODA SUPERB COMBI може бути оснащений наступними функціями (доступні в стандартному або додатковому устаткуванні):

 • Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.
 • Crew Protect Assist - У разі неминучого зіткнення ця проактивна система безпеки використовує завчасний натяг ременів безпеки і закриває бічні вікна з електроприводом і панорамний люк, щоб мінімізувати потенційні ризики.
 • Після зіткнення система аварійного гальмування Multi-Collision Brake задіює гальмівну систему, щоб запобігти подальшому неконтрольованому руху транспортного засобу, тим самим зменшуючи ризик подальших зіткнень.
 • На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, обмежувач швидкості дозволяє водію їхати з будь-якою швидкістю, яка тільки не повинна перевищувати задане значення.
 • ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.
 • Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допомагає водію в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це може призвести до значного скорочення допустимого гальмівного шляху .
 • MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.
 • ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах
 • EDL допомагає при прискоренні або русі вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.
 • Пристрій блокування диференціала XDS + забезпечує водію нейтральну поведінку автомобіля при різких поворотах, і гарантує їх динамічне проходження. Керуючі електронні пристрої по суті моделюють присутність диференціала, що самоблокується для поліпшення зчеплення з дорогою і динамічності на поворотах. В результаті цього, автомобіль проходить повороти ще чіткіше і легше, ніж раніше.
 • Система контролю тиску в шинах постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.
 • Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система включається автоматично на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочування автомобіля назад або вимикання двигуна.
 • Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Завантажити прайс-листи

 

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

ŠKODA SUPERB отримав максимальний рейтинг п'ять зірок за безпеку в краш-тестах Euro NCAP