ПОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ ŠKODA

Гарантія виробника є одним з найбільш переконливих аспектів при покупці нового автомобіля. Тепер у клієнтів марки ŠKODA з'явилася можливість оформити подовжену гарантію на свій новий автомобіль - строком до 4 років.

Подовжена гарантія ŠKODA – це нові стандарти гарантії виробника ŠKODA.

  • Подовжена гарантія пропонується, як додаткова можливість для придбання нового автомобіля
  • Клієнти ŠKODA отримують 100% гарантії виробника
  • Подовжена гарантія діє для всіх моделей, комплектацій та типів двигунів
  • Подовжена гарантія оформляється покупцем в день замовлення автомобіля
  • Індивідуальні терміни і пробіг: можливість продовження гарантійного терміну на 2 роки * додатково до стандартної гарантії виробника (загальний гарантійний термін по подовженої гарантії становить 4 роки, включаючи 2 роки стандартної гарантії) за умови максимальної величини пробігу автомоблія до 120,000 км, в залежності від того, що настане раніше - закінчення терміну гарантії або досягнення автомобілем заданого умовами подовженої гарантії пробігу.
  • Гарантійний період залишається незмінним на: виробничі дефекти лакофарбових покриттів - 3 роки і на випадок наскрізної корозії - 12 років
  • Під час перепродажу автомобіля подовжена гарантія не перестає діяти і залишається з автомобілем

Розмір доплати за подовжену гарантію (еквівалент в дол. США)**

* По закінченню стандартної гарантії на автомобіль подовжена гарантія надається на вузли і агрегати, за винятком спеціальних гарантійних умов для лакофарбового покриття і на випадки наскрізної корозії.

** Сума доплати розраховується в гривні щодо встановленного Дистриб'ютором комерційному курсу гривні до долара США, який застосовується Дистриб'ютором на дату продажу автомобіля.